Vyberte si lekce ušité na míru.

Bez dlouhých přejezdů a čekání.

Odkudkoliv a klidně i v pyžamu.


JAK TO PROBÍHÁ?

Výuka probíhá přes program Zoom s použitím sdíleného Google dokumentu, který Vám bude sloužit jako „sešit“ se zápisky z jednotlivých setkání i ke studiu mimo lekce.

Domluvíme si pevný den a čas na pravidelné lekce – typicky 1x týdně, možná je ale i častější frekvence. Na úplném začátku spolupráce Vám pošlu dotazník, abych se o Vás dozvěděla víc informací, a mohla tak vytvořit výuku přímo Vám „na tělo“. A pokud máte obavy z technické stránky věci – nebojte, společně to zvládneme! Provedu Vás procesem přípravy, aby nás žádné technické obtíže pak nerušily při výuce.

CO POTŘEBUJI?

Chuť se učit :). Nutný předpoklad úspěchu je Vaše aktivita i mimo lekce, pouhé absolvování hodiny jazyka Vás příliš neposune. Pomohu Vám najít vhodné metody, jak se angličtinou obklopit mimo lekce, aby to bylo efektivní a hlavně Vás to bavilo!

Samozřejmě potřebujete také počítač nebo tablet, sluchátka a stabilní připojení k internetu. Najděte si klidné místo, kde Vás nikdo nebude rušit.

DÁ SE TAKHLE NĚCO NAUČIT?

Tohle je častá otázka, kterou slýchám zejména od studentů, kteří nemají s online nástroji žádné zkušenosti a váhají, zda není osobní výuka kvalitnější. Online výuka je plnohodnotný způsob výuky cizích jazyků a když ji jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít jinak! Nabízí se mnoho aktivit, které naopak na offline lekcích nejsou možné (interaktivní hry, videa a mnoho dalšího).

Pokud si i tak nejste jistí, objednejte si pouze jednu „ochutnávkovou“ hodinu, na které zjistíte, zda je to Váš šálek (britského) čaje. Pokud byste se pak rozhodli pokračovat, nabízím možnost dokoupení balíčku 10 lekcí se slevou 100 Kč, které jste zaplatili navíc při objednání jediné hodiny.

JAKÉ TO MÁ VÝHODY?

Hlavní výhodu vidím v ohromné flexibilitě a úspoře času, který by člověk jinak strávil přejezdy, čekáním atd. Nemusíme být ze stejného města, připojit se můžete odkudkoliv, i když jste na služební cestě nebo dovolené, takže o výuku nepřicházíte. Díky tomu je pak spulupráce velmi efektivní a když se do toho opřete, velmi brzy uvidíte zlepšení. Za mě je online výuka naprostá paráda! 🙂

PODMÍNKY A PLATBA:

Aby se nám spolu dobře spolupracovalo a nedošlo k případnému nedorozumění, vytvořila jsem pro naši spolupráci pár jednoduchých pravidel. Prosím, pozorně si je pročtěte, objednáním výuky stvrzujete, že s nimi souhlasíte.

  • Platba za výuku probíhá jednorázově předem převodem na účet s předplacením 10 lekcí (pokud není dohodnuto jinak). Na každou platbu vystavuji elektronickou fakturu dostupnou online. Zrušení lekce ze strany studenta je možné pouze nejpozději 24 hod předem (platí pro individuální lekce i výuku ve dvojici). Pokud dojde k pozdějšímu zrušení, nebo žádné omluvě, lekce Vám propadá a nemáte nárok na náhradu. Takto pozdě zrušenou lekci si ale můžete nahradit nepřímou online výukou – tj. zaslala bych Vám lekci a materiály k domácí práci (e-mailem nebo přes Google Classroom). Platí pouze pro týden, ve kterém měla reálně proběhnout výuka.
  • V případě zrušení výuky ze strany lektorky dojde k posunutí trvání kurzu o další týden a lekce Vám bude takto nahrazena (pokud nebude domluveno jinak).
  • Předplacený balíček 10 lekcí má omezenou platnost od zakoupení po dobu 4 následujících měsíců. Pokud nedojde k vyčerpání předplacených hodin v tomto období, lekce propadají a student nemá nárok na náhradu ani na vrácení kurzovného.
  • Předčasné ukončení kurzu a vracení kurzovného za neodučené lekce, nebo přesun částky kurzovného do jiného kurzu nejsou možné, proto si prosím dobře promyslete, než se do kurzu přihlásíte :-). V případně prokazatelně závažných důvodů situaci vyřešíme individuálně.
  • Protože chci, aby měla výuka co největší efekt, pracuji s motivovanými studenty. Z tohoto důvodu si vyhrazuji právo kdykoliv ukončit spolupráci se studentem, který má nižší docházku než 60%. Výuka bude v takovém případě ukončena s vrácením zbývající části kurzovného převodem na účet.