Vyberte si lekce ušité na míru.

Bez dlouhých přejezdů a čekání.

Odkudkoliv a klidně i v pyžamu.


JAK TO PROBÍHÁ?

Výuka probíhá přes program Skype nebo Zoom (dle domluvy), s použitím sdíleného Google dokumentu, který Vám bude sloužit jako „sešit“ se zápisky z jednotlivých setkání i ke studiu mimo lekce.

Domluvíme si pevný den a čas na pravidelné lekce, kdy si zavoláme buď přes Skype, nebo Vám pošlu pozvání na videohovor přes Zoom. Na úplném začátku spolupráce Vám pošlu dotazník, abych se o Vás dozvěděla víc informací, a mohla tak vytvořit výuku přímo Vám „na tělo“. A pokud máte obavy z technické stránky věci – nebojte, společně to zvládneme! Před první hodinou Vám zašlu podrobný manuál, abyste si mohli vše v klidu nainstalovat a vyzkoušet.

CO POTŘEBUJI?

Chuť se učit :). Stabilní připojení k internetu, počítač nebo tablet, sluchátka a klidné místo k učení.

DÁ SE TAKHLE NĚCO NAUČIT?

Tohle je častá otázka, kterou slýchám zejména od studentů, kteří nemají s online nástroji žádné zkušenosti a váhají, zda není výuka osobně lepší. Ano, naučit se takto dá hodně, je to plnohodnotná výuka, do které můžeme začlenit i mnoho aktivit, které na osobních lekcích nejsou možné. Je to zábavné, můžeme koukat na videa nebo i hrát hry, možností je mnoho.

Pokud si i tak nejste jistí, objednejte si pouze jednu „ochutnávkovou“ hodinu, na které zjistíte, zda je to Váš šálek (britského) čaje. Pokud byste se pak rozhodli pokračovat, nabízím možnost dokoupení balíčku 10 lekcí se slevou 100 Kč, které jste zaplatili navíc při objednání jediné hodiny.

JAKÉ TO MÁ VÝHODY?

Hlavní výhodu vidím v ohromné flexibilitě a úspoře času, který člověk stráví například přejezdy. Nemusíme být ze stejného města, připojit se můžete odkudkoliv, i když jste na služební cestě nebo dovolené, takže o výuku nepřicházíte.

PODMÍNKY A PLATBA:

Aby se nám spolu dobře spolupracovalo a nedošlo k případnému nedorozumění, přečtěte si, prosím, předem podmínky výuky. Objednáním výuky stvrzujete, že s nimi souhlasíte.