Jste hodně vytížení a nestíháte běžné kurzy?

Máte nepravidelný program?

Chcete si zlepšit mluvení v angličtině?


JAK TO PROBÍHÁ?

Na úplném začátku spolupráce Vám pošlu dotazník abych se o Vás dozvěděla víc informací, Vaši motivaci i cíle. Poté si krátce zavoláme (cca 5 – 10 minut), abych zjistila Vaši jazykovou úroveň. Díky tomu Vám budu moci vytvořit hovory přímo pro Vás „na tělo“Tato služba není vhodná pro úplné začátečníky!

Vy si předplatíte studijní balíček podle svého výběru. Dopředu si domluvíme dny i časy, kdy Vám zavolám a budeme se bavit na předem domluvené téma (které Vám buď řeknu na předchozí lekci, nebo pošlu SMS). Ihned po hovoru Vám přijde SMS s důležitými novými slovíčky, na které jsme během hovoru narazili. Před některými hovory Vám předem zašlu nenáročný domácí úkol, který bude pak námětem našeho rozhovoru (krátké vide či článek, zamyslet se nad něčím… ).

CO POTŘEBUJI?

Chuť mluvit anglicky a přemýšlet o různých tématech :-). Nabijte si mobilní telefon a připravte sluchátka nebo handsfree.

JAKÉ TO MÁ VÝHODY?

Hlavní výhodu vidím v tom, že jste v pravidelném kontaktu s angličtinou. Telefonický kontakt Vás nutí se dobře vyjadřovat, protože není možné „mluvit rukama, nohama“ :). Udržujete si konverzační úroveň, nezapomínáte to, co jste se už dřív naučili. Naučíte se nová slova, budete přemýšlet nad tématy, která Vám nabídnu (a na která byste možná jinde nenarazili). A také chytře využijete „mrtvý“ čas, který trávíte například řízením auta. Flexibilněji to už nejde!

PODMÍNKY A PLATBA:

Aby se nám spolu dobře spolupracovalo a nedošlo k případnému nedorozumění, vytvořila jsem pro naši spolupráci pár jednoduchých pravidel. Prosím, pozorně si je pročtěte, objednáním výuky stvrzujete, že s nimi souhlasíte.

  • Platba za výuku probíhá jednorázově předem převodem na účet – platíte za balíček, který jste si předem vybrali, nejkratší je na 4 týdny. Na každou platbu vystavuji elektronickou fakturu dostupnou online.
  • Myšlenka „English calls“ je taková, že se jedná o velice flexibilní službu vhodnou pro velmi vytížené studenty. Z tohoto důvodu je možné zrušení naplánovaného telefonátu nejpozději 4 hodiny předem, po této době call propadá a je účtován v celé výši. V případě nepřijetí předem domluveného callu bez včasné omluvy je tento také účtován a student nemá nárok na náhradu.
  • V případě zrušení výuky ze strany lektorky Vám bude call nahrazen v nejbližším možném termínu. Pokud by došlo ke zrušení celého týdenního bloku, celý předplacený kurz se prodlouží o týden.
  • Předplacený balíček na má omezenou platnost od zakoupení po dobu 3 následujících měsíců. Pokud nedojde k vyčerpání předplacených callů v tomto období, lekce propadají a student nemá nárok na náhradu ani na vrácení kurzovného.
  • Předčasné ukončení kurzu a vracení kurzovného za neodučené lekce, nebo přesun částky kurzovného do jiného kurzu nejsou možné, proto si prosím dobře promyslete, než se do kurzu přihlásíte :-). V případně prokazatelně závažných důvodů situaci vyřešíme individuálně.
  • Protože chci, aby měla výuka co největší efekt, pracuji s motivovanými studenty. Z tohoto důvodu si vyhrazuji právo kdykoliv ukončit spolupráci se studentem, který má nižší docházku než 60%. Výuka bude v takovém případě ukončena s vrácením zbývající části kurzovného převodem na účet.