Jste hodně vytížení a nestíháte běžné kurzy?

Máte nepravidelný program?

Chcete si zlepšit mluvení v angličtině?


JAK TO FUNGUJE?

Na úplném začátku spolupráce Vám pošlu dotazník abych se o Vás dozvěděla víc informací, Vaši motivaci i cíle. Poté si krátce zavoláme (cca 5 – 10 minut), abych zjistila Vaši jazykovou úroveň. Díky tomu Vám budu moci vytvořit hovory přímo pro Vás „na tělo“. Tato služba není vhodná pro úplné začátečníky!

Vy si předplatíte studijní balíček podle svého výběru. Dopředu si domluvíme dny i časy, kdy Vám zavolám a budeme se bavit na předem domluvené téma (které Vám buď řeknu na předchozí lekci, nebo pošlu SMS). Ihned po hovoru Vám přijde SMS s důležitými novými slovíčky, na které jsme během hovoru narazili. Před některými hovory Vám předem zašlu nenáročný domácí úkol, který bude pak námětem našeho rozhovoru (krátké vide či článek, zamyslet se nad něčím… ).

CO POTŘEBUJI?

Chuť mluvit anglicky a přemýšlet o různých tématech. Nabitý telefon a sluchátka / handsfree.

JAKÉ TO MÁ VÝHODY?

Hlavní výhodu vidím v tom, že jste v pravidelném kontaktu s angličtinou. Telefonický kontakt Vás nutí se dobře vyjadřovat, protože není možné „mluvit rukama, nohama“ :). Udržujete si konverzační úroveň, nezapomínáte to, co jste se už dřív naučili. Naučíte se nová slova, budete přemýšlet nad tématy, která Vám nabídnu (a na která byste možná jinde nenarazili). A také chytře využijete „mrtvý“ čas, který trávíte například dojížděním.

PODMÍNKY A PLATBA:

Aby se nám spolu dobře spolupracovalo a nedošlo k případnému nedorozumění, přečtěte si, prosím, předem podmínky výuky. Objednáním výuky stvrzujete, že s nimi souhlasíte.