Flexibilita, stabilní pokroky a podpora.

Nemáte pravidelný režim, ale chcete si zlepšit angličtinu?

Staňte se efektivním samoukem.


Základní balíček, se kterým budete pracovat 1-2 hodiny týdně podle svých možností.

Staňte se jazykovým hrdinou! S tímto balíčkem budete intenzivně pracovat 3-5 hodin týdně.
Připravím Vám balíček přímo pro Vás! Chcete kombinaci s online lekcemi? Nebo ještě intenzivnější práci? Napište mi!

Ne, není :-). Ale pravdou je, že studovat můžete kdekoliv – klidně i na svém gauči.

Jazykový koučink funguje jako vzdálená opora pro systematické, smysluplné a efektivní samostudium angličtiny. Budu Vaší průvodkyní světem angličtiny – pomůžu a poradím, každý týden Vám zašlu studijní materiály a následně Vám dám zpětnou vazbu. Budu Vám dávat zpětnou vazbu, povzbuzovat a motivovat, abyste na to nebyli sami. Ta hlavní část práce ale bude na Vás.

Na úplném začátku spolupráce Vám pošlu e-mailem dotazník a test, abych se o Vás dozvěděla víc informací, zjistila Vaši jazykovou úroveň, motivaci a cíle, ale také i to, co máte rádi a co Vás těší.

Díky tomu Vám budu moci vytvořit výuku přímo „na tělo“. Vy si předplatíte studijní balíček podle svého výběru. Každý týden Vám v neděli odpoledne pošlu studijní materiály a tipy na následující týden. Vy je vypracujete a s případnými dotazy odevzdáte do následující neděle. Já budu pak v pondělí opravovat + do pondělní půlnoci připravím nové materiály. Pondělí pro Vás tedy bude takový volný den, aby si hlava odpočinula.

Celé to pak bude probíhat ve virtuální třídě - Google Classroom, kde budete mít veškeré materiály a lekce kdykoliv dostupné online, tam také odevzdáváte svou práci. Do této třídy budu mít přístup pouze já a Vy.

Pro dotazy i případy "zaseknutí se" 🙂 jsem dostupná během týdne na e-mailu.

Tento styl výuky vyžaduje a očekává Vaši aktivitu. Materiály tvořím pestré a kreativní, počítejte s tím, že i Vy budete muset vymýšlet a vytvářet, domácí práce rozhodně nejsou jen gramatické doplňovačky. Připravte se na audio a video výzvy! 

  • Chuť a motivaci se učit a zlepšovat :-). Vaše aktivita je nutný předpoklad úspěchu.
  • Samozřejmě přístup k internetu a počítač, tablet nebo chytrý telefon
  • Nezbytný je také účet na Googlu – mít vlastní Gmail. Bez něj se bohužel nedostanete do Google Classroom.

Jazykový koučing spadá do takzvané asynchronní výuky. Co to znamená? Tento způsob práce dává každému studentovi možnost věnovat se studiu dané látky kdykoli a v jakékoli míře, lektor pak nemá nad studentem přímý dohled, ale funguje spíše jako průvodce. Postup výuky udává lektor i student.

Hlavní výhodu tohoto přístupu vidím v ohromné flexibilitěúspoře času i peněz. Možná jste se někdy zkoušeli učit jako samouk a víte, že to není snadné – jak vybrat správné materiály, co a hlavně jak procvičovat? Neměli jste se na koho obrátit pro radu a možná Vaše nadšení rychle opadlo.

Při jazykovém koučování nemusíte nikam dojíždět a postupujete svým vlastním tempem. Věnujete se tomu, co potřebujete Vy osobně a neztrácíte motivaci. Máte na na koho obrátit pro radu, nebo podporu - nejste na to sami!

Aby se nám spolu dobře spolupracovalo a nedošlo k případnému nedorozumění, přečtěte si, prosím, předem podmínky spolupráce. Objednáním výuky stvrzujete, že s nimi souhlasíte.

  • Platba probíhá předem jednorázově převodem na účet na základě vystavené elektronické objednávky/faktury, která Vám přijde e-mailem a to předplacením balíčku lekcí dle Vašeho výběru.
  • Předplacený balíček služeb má omezenou platnost – balíček na 4 týdny je nutno realizovat 2 měsíce od zakoupení. Po tomto datu výuka propadá bez možnosti náhrady (pokud nebylo předem domluveno jinak).
  • Student může zrušit týdenní výuku nejpozději 2 dny předem, tj. do pátku (24:00) předcházejícího týdne, a to buď telefonicky, zasláním SMS nebo e-mailem. Při pozdější omluvě je účtováno storno ve výši celé částky za týdenní výuku a student nemá nárok na náhradu.
  • V případě zrušení výuky ze strany lektorky dojde k posunutí trvání kurzu o další týden a lekce Vám bude takto nahrazena (pokud nebude domluveno jinak).
  • Lektorka se zavazuje plnit řádně svoje povinnosti ve smyslu založení a vedení sdílené Google Classroom, pravidelnou přípravu relevantních materiálů a zadání / oprav domácích úkolů. Materiály na každý nový týden budou nahrány každé pondělí do 24:00 (v pondělí tedy student nepracuje), student odevzdává vypracovanou práci nejpozději do neděle 24:00.