Flexibilita, stabilní pokroky a podpora.

Nemáte pravidelný režim, ale chcete si zlepšit angličtinu?

Staňte se efektivním samoukem.


KOUČINK – TO JE OD SLOVA GAUČ?

Ne, není :-). Ale pravdou je, že studovat můžete kdekoliv – klidně i na Vašem gauči. Jazykový koučink funguje jako vzdálená opora pro systematické, smysluplné a efektivní samostudium angličtiny. Budu Vaší průvodkyní světem angličtiny – pomůžu a poradím, každý týden Vám zašlu studijní materiály a následně opravím. Budu Vám dávat zpětnou vazbu, povzbuzovat a motivovat, abyste na to nebyli sami. Ta hlavní část práce ale bude na Vás.

JAK TO FUNGUJE?

Na úplném začátku spolupráce Vám pošlu dotazník a test, abych se o Vás dozvěděla víc informací, zjistila Vaši jazykovou úroveň, motivaci a cíle. Díky tomu Vám budu moci vytvořit výuku přímo „na tělo“. Vy si předplatíte studijní balíček podle svého výběru. Každý týden Vám v neděli odpoledne pošlu studijní materiály a tipy na následující týden. Vy je vypracujete a s případnými dotazy odevzdáte do následující neděle. Pro tyto účely pro Vás vytvořím virtuální třídu na Google Classroom, kde budete mít veškeré materiály a lekce kdykoliv dostupné online, tam také odevzdáváte svou práci. Pro dotazy i případy zaseknutí se 🙂 jsem dostupná během týdne na e-mailu.

Tento styl výuky vyžaduje a očekává Vaši aktivitu. Materiály tvořím pestré a kreativní, počítejte s tím, že i Vy budete muset vymýšlet a vytvářet, domácí práce rozhodně nejsou jen gramatické doplňovačky.

CO POTŘEBUJI?

Chuť a motivaci se učit a zlepšovat :). A přístup k internetu, počítač, tablet nebo chytrý telefon.

JAKÉ TO MÁ VÝHODY?

Hlavní výhodu vidím v ohromné flexibilitě, úspoře času i peněz. Možná jste se někdy zkoušeli učit jako samouk a víte, že to není snadné – jak vybrat správné materiály, co a hlavně jak procvičovat? Neměli jste se na koho obrátit pro radu a možná Vaše nadšení rychle opadlo.

Při jazykovém koučování nemusíte nikam dojíždět a postupujete svým vlastním tempem. Věnujete se tomu, co potřebujete Vy osobně a neztrácíte motivaci. A můžete se na mě obrátit, když budete potřebovat radu nebo podporu :).

PODMÍNKY A PLATBA:

Aby se nám spolu dobře spolupracovalo a nedošlo k případnému nedorozumění, přečtěte si, prosím, předem obchodní podmínky. Objednáním výuky stvrzujete, že s nimi souhlasíte.