Zážitková a kreativní angličtina bez učebnic.

Přijďte zažít angličtinu a konečně se rozmluvit.

Čeká nás spousta zábavy i společné práce. Přidáte se k nám?


NABÍDKA SKUPINOVÉ VÝUKY – ZAČÍNÁME V ZÁŘÍ 2020

ÚTERÝ 17:15 – 18:45 – mírně pokročilí +
Navazující kurz na skupinu z loňského roku (vloni šlo o pokročilejší „věčné začátečníky“) – samozřejmě ale rádi uvítáme i nové studenty. Přihlašte se, pokud zvládnete základní konverzaci, máte povědomí o přítomných časech i času minulém. Budeme se společně zlepšovat a posouvat svou znalost angličtiny dál.
15 setkání / 90 minut – cena 3.490 Kč  (min. 6 studentů, max. 8)

ČTVRTEK 16:00 – 17:00 – konverzaceKAPACITA ZAPLNĚNA
Kurz pro pokročilé studenty zaměřený na rozvoj pokročilejší slovní zásoby a sebejistoty v komunikaci. Zaměřujeme se na aktuální a seberozvojová témata. Lekce jsou kompletně v angličtině.
15 setkání / 60 minut – cena 3.390 Kč  (max. 4 studenti)

ČTVRTEK 17:15 – 18:45 – věční začátečníci
Navazující kurz, ve kterém budou někteří studenti, kteří vloni absolvovali základní kurz pro věčné začátečníky – vítáme ale také nové studenty! Budeme společně pokračovat v naší cestě získávání jistoty a radosti z angličtiny. Přihlašte se, pokud už máte s angličtinou nějakou zkušenost. Možná zvládnete číst, nebo rozumíte, ale nejde Vám jazyk aktivně využít? Chcete se konečně rozmluvit, získat sebevědomí a radost z angličtiny? Měli jste v angličtině dlouhou pauzu? Pak je tato skupina přímo pro Vás! Nejedná se o kurz pro úplné začátečníky.
15 setkání / 90 minut – cena 3.490 Kč  (min. 6 studentů, max. 8)


JAK TO PROBÍHÁ?

Začínáme v týdnu od 7.9. a končíme 17.12.2020 (bez pauzy). Setkání probíhá v učebně v Telči (v blízkosti centra) – občas ale vyrazíme cvičit angličtinu také ven.
Jedná se o 15 setkání po 90 minutách a minimální počet studentů je 6, maximální 8 (pokud není uvedeno jinak).

V ceně jsou veškeré studijní materiály + získáte přístup do online sdíleného prostoru, kde najdete každý týden souhrn lekce + případné další materiály. Díky tomu nebudete pozadu, pokud nebudete moct na lekci dorazit.

Kromě kurzu pro úplné začátečníky se neučíme z učebnic! Pracujeme s různorodými autentickými materiály – pracovní listy, kartičky, hry a obrázky, video a poslechy i interaktivní online aktivity. Připravte se na práci ve dvojicích, role-playing, storytelling a další kreativní aktivity. Mluvit budeme od úplného začátku kurzu! Kurz pro začátečníky probíhá v kombinaci s učebnicí, vždy ale budeme pracovat s velkým množstvím i dalších autentických materiálů.


JAKÉ MÁ VÝUKA VE SKUPINĚ VÝHODY? DÁ SE TAKHLE NĚCO NAUČIT?

Tohle je velmi častá otázka. Případně se studenti ptají, jestli není lepší soukromá výuka (jeden student s lektorem), nebo se obávají, že nebudou ve skupině dostatečně často mluvit. V našich skupinách je to právě naopak – mluvit budete od samého začátku! Skupina umožňuje cvičit komunikaci s různými lidmi, což je vynikající cvičení, které Vás skvěle připraví na aktivní používání angličtiny v „terénu“. Vůbec nevadí, že se nejedná o rodilé mluvčí. Také můžeme dělat mnoho aktivit, které při lekcích 1-1 nejsou možné nebo nefungují. A to je vážně zábava :-).

PLATBA A PODMÍNKY VÝUKY:

Platba probíhá předem převodem na účet na základě vystavené faktury.
V případě, že se nebudete moci zúčastnit lekce, nemáte nárok na náhradu hodiny. V případě zrušení výuky z mojí strany bude hodina nahrazena v nejbližším možném termínu po domluvě se všemi studenty.
Kurz není možné v jeho průběhu přerušit ani převést do dalšího období. Pokud ukončíte svou účast na kurzu, nemáte nárok na vrácení kurzovného.

V případě možných restrikcí spojených s covidem-19 (tj. zákaz konání fyzických lekcí jazyka, povinná karanténa pro populaci apod.) budou zbylé předplacené lekce automaticky převedeny na online skupinovou výuku přes program ZOOM ve stejný čas i hodinu bez přerušení. Nebude možná jiná náhrada ani vyplacení kurzovného zpět. Pokud by taková situace nastala, budou studenti předem zaškoleni ohledně technických náležitostí, nastavení programu apod.

Objednáním výuky a zasláním vyplněné závazné přihlášky stvrzujete, že souhlasíte s podmínkami výuky a se zpracováním osobních dat.